Oglądaj teraz

Odblokuj dostęp do telewizji online

Cena sms za 1 rok oglądanie 30,75 zł - Oglądaj za 50 gr tygodniowo

  42 Kanały Online
  Dostępność 24h/dobę
  Transmisja 7 dni w tygodniu
  Transmisje sportowe
Jeśli posiadasz już kod wpisz go poniżej. Jeśli nie posiadasz wyślij sms o treści
KODDTO na numer 92521

Najtańsza oferta na rynku !
Jeśli chcesz zyskać możliwość oglądania swoich ulubionych kanałów telewizyjnych na komputerze to nasz serwis może okazać się najlepszym rozwiązaniem dla ciebie. Zakupując dostęp do telewizji internetowej oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem serwisu i w pełni go akceptujesz. Materiały oferowane na stronie stanowią zbiór linków do telewizji internetowej oferowanej na innych stronach. Serwis umożliwia dostęp do linków streamowych umożliwiających oglądanie telewizji przez internet bez potrzeby instalowania programu na komputerze. Lista dostępnych kanałów jest cały czas rozwijana aby zapewnić użytkownikom jak największy dostęp do telewizji internetowej online. Wysyłając sms za 30,75 zł zakupujesz dostęp do usługi na okres 1 roku czyli 50 groszy tygodniowo. Serwis nie posiada własnych transmisji lecz zapewnia tylko dostęp do linków gdzie można taką telewizję oglądać. Korzystanie z naszego serwisu nie wymaga rejestrowania konto użytkownika.* Promocja dotyczy zakupu na 1 rok z góryTVN online

TVN jest komercyjną stacją telewizyjną, która rozpoczęła swoją działalność w 1999 roku. Na ten moment jest to najchętniej oglądany i najbardziej popularny kanał telewizyjny Polaków. Zasłynął z takich programów jak Fakty czy Dzień dobry TVN. Oglądając TVN przez internet możesz cieszyć się dostępem do najświeższych informacji płynących z kraju i świata, a także do najciekawszych programów publicystycznych, podróżniczych, kulinarnych i wnętrzarskich. Największą popularnością cieszą się obecnie takie programy jak:

  • Projekt Lady - program, w którym kobiety uczą się manier i zmieniają się w damy.
  • Mam Talent - program rozrywkowy, w którym uczestnicy mają okazję zaprezentować swoje talenty.
  • Top Model - program wyszukujący nowe twarzy w świecie modelingu.
  • Azja Express - reality show z udziałem gwiazd.

TVN może pochwalić się bardzo bogatą i zróżnicowaną ramówką, która trafi w gusta każdego widza. Swoje ulubione programy znajdą tutaj zarówno miłośnicy szeroko pojętej rozrywki, jak i fani tematów publicystycznych czy związanych z aranżowaniem wnętrz. Oglądając TVN online możesz mieć pewność, że dobrze spędzasz swój wolny czas. Oglądasz bardzo ciekawe filmy, obserwujesz uczestników emocjonujących teleturniejów i dowiadujesz się, co ciekawego dzieje się obecnie w kraju oraz na świecie. W telewizji tej możesz obejrzeć programy edukacyjne, sportowe, ekonomiczne, a nawet plotkarskie. Dzięki temu z całą pewnością wybierzesz coś, co idealnie wpisze się w Twoje gusta.