Oglądaj teraz

Odblokuj dostęp do telewizji online

Cena sms za 1 rok oglądanie 30,75 zł - Oglądaj za 50 gr tygodniowo

  42 Kanały Online
  Dostępność 24h/dobę
  Transmisja 7 dni w tygodniu
  Transmisje sportowe
Jeśli posiadasz już kod wpisz go poniżej. Jeśli nie posiadasz wyślij sms o treści
KODDTO na numer 92521

Najtańsza oferta na rynku !
Jeśli chcesz zyskać możliwość oglądania swoich ulubionych kanałów telewizyjnych na komputerze to nasz serwis może okazać się najlepszym rozwiązaniem dla ciebie. Zakupując dostęp do telewizji internetowej oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem serwisu i w pełni go akceptujesz. Materiały oferowane na stronie stanowią zbiór linków do telewizji internetowej oferowanej na innych stronach. Serwis umożliwia dostęp do linków streamowych umożliwiających oglądanie telewizji przez internet bez potrzeby instalowania programu na komputerze. Lista dostępnych kanałów jest cały czas rozwijana aby zapewnić użytkownikom jak największy dostęp do telewizji internetowej online. Wysyłając sms za 30,75 zł zakupujesz dostęp do usługi na okres 1 roku czyli 50 groszy tygodniowo. Serwis nie posiada własnych transmisji lecz zapewnia tylko dostęp do linków gdzie można taką telewizję oglądać. Korzystanie z naszego serwisu nie wymaga rejestrowania konto użytkownika.* Promocja dotyczy zakupu na 1 rok z góryTVP 2 Online

Drugim popularnym polskim kanałem telewizyjnym jest TVP 2, który rozpoczął swoją działalność dokładnie 23 lutego 1992 roku. Stację tę nazywa się potocznie Dwójką, a emitowane są na niej takie popularne programy jak M jak Miłość, Kocham Cię Polsko czy Panorama. Jest to również jedna z nielicznych stacji telewizyjnych, która oferuje wersję dla niesłyszących. Kanał ten od samego początku swojej działalności stawia przede wszystkim na różnorodność. Obejrzysz na nim takie programy jak:

  • Na dobre i na złe - cieszący się ogromną popularnością serial telewizyjny o lekarzach i personelu szpitala w Leśnej Górze.
  • Pytania na śniadanie - program śniadaniowy stawiający przede wszystkim na tematykę zdrowia, sportu, urody, mody i szeroko rozumianego stylu życia.
  • Rodzinka.pl - komediowy serial o polskiej rodzinie z trójką dzieci.
  • Jeden z Dziesięciu - popularny od lat teleturniej, w którym uczestnicy sprawdzają swoją wiedzę z wielu różnorodnych dziedzin.
  • Magazyn Ekspresu Reporterów - program o tematyce społecznej i publicystycznej.

 

Na kanale TVP 2 online emitowane są zarówno ciekawe filmy dokumentalne, jak i angażujące programy informacyjne, dzięki którym zawsze będziesz na bieżąco z najważniejszymi na świecie i w kraju wydarzeniami. Stacja transmituje również najważniejsze wydarzenia sportowe i kulturalne, dzięki czemu cieszy się ogromną popularnością. TVP 2 online możesz oglądać dosłownie wszędzie - wystarczy tylko dostęp do internetu. Wykup dostęp do kanału i ciesz się zawsze świeżymi informacjami oraz niezwykle interesującymi programami telewizyjnymi!