Oglądaj teraz

Odblokuj dostęp do telewizji online

Cena sms za 1 rok oglądanie 30,75 zł - Oglądaj za 50 gr tygodniowo

  42 Kanały Online
  Dostępność 24h/dobę
  Transmisja 7 dni w tygodniu
  Transmisje sportowe
Jeśli posiadasz już kod wpisz go poniżej. Jeśli nie posiadasz wyślij sms o treści
KODDTO na numer 92521

Najtańsza oferta na rynku !
Jeśli chcesz zyskać możliwość oglądania swoich ulubionych kanałów telewizyjnych na komputerze to nasz serwis może okazać się najlepszym rozwiązaniem dla ciebie. Zakupując dostęp do telewizji internetowej oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem serwisu i w pełni go akceptujesz. Materiały oferowane na stronie stanowią zbiór linków do telewizji internetowej oferowanej na innych stronach. Serwis umożliwia dostęp do linków streamowych umożliwiających oglądanie telewizji przez internet bez potrzeby instalowania programu na komputerze. Lista dostępnych kanałów jest cały czas rozwijana aby zapewnić użytkownikom jak największy dostęp do telewizji internetowej online. Wysyłając sms za 30,75 zł zakupujesz dostęp do usługi na okres 1 roku czyli 50 groszy tygodniowo. Serwis nie posiada własnych transmisji lecz zapewnia tylko dostęp do linków gdzie można taką telewizję oglądać. Korzystanie z naszego serwisu nie wymaga rejestrowania konto użytkownika.* Promocja dotyczy zakupu na 1 rok z góryTVP Info online

TVP Info to stacja telewizyjna, która pełni przede wszystkim funkcję informacyjną. Przedstawia tym samym najnowsze wydarzenia z Polski i całego świata. Kanał ten rozpoczął swoją działalność dokładnie 6 października 2007 roku i niemalże od razu zaczął cieszyć się dużą popularnością. TVP Info emituje między innymi takie kanały jak:

  • Puls Polski - program zajmujący się tematyką społeczną.
  • Info Poranek - poranny serwis informacyjny.
  • Extra Świat - przegląd najciekawszych informacji z świata.
  • Pogoda Info - serwis z prognozą pogody.
  • Minęła 20 - program publicystyczny emitowany w godzinach wieczornych.

 

TVP Info online to kanał skierowany przede wszystkim do tych, którzy chcą na co dzień mieć dostęp do bieżących wydarzeń z kraju i zagranicy. Stacja ta emituje również programy, które poruszają trudną tematykę - dotyczą zagadnień związanych z życiem w Polsce i rozwiązują różnego rodzaju problemy. TVP Info online uznawana jest za jedną z najbardziej rzetelnych stacji telewizyjnych - każdego dnia kanał ten ogląda aż kilkaset tysięcy widzów. Przemyślana ramówka i rzetelny sposób przedstawiania wiadomości sprawiają, że stacja ta zdobywa coraz szersze grono swoich wiernych widzów. Oglądaj TVP Info online i bądź na bieżąco!