Oglądaj teraz

Odblokuj dostęp do telewizji online

Cena sms za 1 rok oglądanie 30,75 zł - Oglądaj za 50 gr tygodniowo

  42 Kanały Online
  Dostępność 24h/dobę
  Transmisja 7 dni w tygodniu
  Transmisje sportowe
Jeśli posiadasz już kod wpisz go poniżej. Jeśli nie posiadasz wyślij sms o treści
KODDTO na numer 92521

Najtańsza oferta na rynku !
Jeśli chcesz zyskać możliwość oglądania swoich ulubionych kanałów telewizyjnych na komputerze to nasz serwis może okazać się najlepszym rozwiązaniem dla ciebie. Zakupując dostęp do telewizji internetowej oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem serwisu i w pełni go akceptujesz. Materiały oferowane na stronie stanowią zbiór linków do telewizji internetowej oferowanej na innych stronach. Serwis umożliwia dostęp do linków streamowych umożliwiających oglądanie telewizji przez internet bez potrzeby instalowania programu na komputerze. Lista dostępnych kanałów jest cały czas rozwijana aby zapewnić użytkownikom jak największy dostęp do telewizji internetowej online. Wysyłając sms za 30,75 zł zakupujesz dostęp do usługi na okres 1 roku czyli 50 groszy tygodniowo. Serwis nie posiada własnych transmisji lecz zapewnia tylko dostęp do linków gdzie można taką telewizję oglądać. Korzystanie z naszego serwisu nie wymaga rejestrowania konto użytkownika.* Promocja dotyczy zakupu na 1 rok z góryTVP Sport online

TVP Sport to kanał Telewizji Polskiej o tematyce sportowej, który swoją działalność rozpoczął 10 lat temu. Stacja ta emituje najważniejsze wydarzenia sportowe z różnego rodzaju dyscyplin. TVP Sport prowadzi także program o nazwie Pełnosprawni, na którym każdy widz może zobaczyć, jak wygląda życie osób niepełnosprawnych. Stacja TVP Sport online emituje takie wydarzenia sportowe jak:

  • Mistrzostwa Europy w siatkówce.
  • Mistrzostwa Świata w piłce nożnej.
  • Mistrzostwa świata w hokeju oraz na lodzie.
  • Turnieje tenisowe.

Kanał TVP Sport emituje również program o nazwie Sportowy Wieczór - jest to swego rodzaju podsumowanie wszystkich wydarzeń sportowych, jakie miały miejsce minionego dnia. W programie tym można obejrzeć także wywiady z gwiazdami sportu. TVP Sport online to kanała, który słynie przede wszystkim z tego, że podaje rzetelne informacje, a przekazywane przez prowadzących emocje podczas różnego rodzaju wydarzeń sportowych motywują i dodatkowo zachęcają do tego, by podjąć aktywność fizyczną. Kanał ten udostępnia informacje pochodzące nie tylko z kraju, ale również z całego świata. Dzięki temu możesz kibicować swoim ulubionym sportowcom oraz drużynom. Aby oglądać ten kanał, wcale nie potrzeba telewizora. Wystarczy, że postawisz na TVP Sport online, który dostępny jest na każdym urządzeniu z dostępem do internetu - możesz go zatem oglądać zarówno na komputerze stacjonarnym, jak i na laptopie, tablecie czy nawet smartfonie. Włącz TVP Sport online i ciesz się niepowtarzalnymi emocjami!