Oglądaj teraz

Odblokuj dostęp do telewizji online

Cena sms za 1 rok oglądanie 30,75 zł - Oglądaj za 50 gr tygodniowo

  42 Kanały Online
  Dostępność 24h/dobę
  Transmisja 7 dni w tygodniu
  Transmisje sportowe
Jeśli posiadasz już kod wpisz go poniżej. Jeśli nie posiadasz wyślij sms o treści
KODDTO na numer 92521

Najtańsza oferta na rynku !
Jeśli chcesz zyskać możliwość oglądania swoich ulubionych kanałów telewizyjnych na komputerze to nasz serwis może okazać się najlepszym rozwiązaniem dla ciebie. Zakupując dostęp do telewizji internetowej oświadczasz, że zapoznałeś się z regulaminem serwisu i w pełni go akceptujesz. Materiały oferowane na stronie stanowią zbiór linków do telewizji internetowej oferowanej na innych stronach. Serwis umożliwia dostęp do linków streamowych umożliwiających oglądanie telewizji przez internet bez potrzeby instalowania programu na komputerze. Lista dostępnych kanałów jest cały czas rozwijana aby zapewnić użytkownikom jak największy dostęp do telewizji internetowej online. Wysyłając sms za 30,75 zł zakupujesz dostęp do usługi na okres 1 roku czyli 50 groszy tygodniowo. Serwis nie posiada własnych transmisji lecz zapewnia tylko dostęp do linków gdzie można taką telewizję oglądać. Korzystanie z naszego serwisu nie wymaga rejestrowania konto użytkownika.* Promocja dotyczy zakupu na 1 rok z góryTVP 1 online

Program Pierwszy Telewizji Polskiej rozpoczął swoją działalność jako stacja telewizyjna już w 1952 roku. Do dnia dzisiejszego potocznie nazywa się go Jedynką. Znany jest przede wszystkim z programu informacyjnego Wiadomości TVP 1, a także wielu innych programów rozrywkowych, do których można z całą pewnością zaliczyć: Wielką Grę czy program Jaka to melodia. Popularna Jedynka słynie także z Wieczorynki oraz Teleexpressu. Jest to obecnie jedna z najchętniej oglądanych polskich stacji telewizyjnych - każdy znajdzie się tu coś w sam raz dla siebie, co w pełni odpowie jego zainteresowaniom i indywidualnym potrzebom. Obecnie w stacji TVP 1 można oglądać takie programy jak:

 

  • Ojciec Mateusz - popularny serial o księdzu, który pomaga na wsi rozwiązywać kryminalne zagadki.
  • Rolnik szuka żony - znany program dokumentalny kojarzący pary.
  • Agrobiznes - program stworzony specjalnie dla rolników.
  • Barwy szczęścia - popularny serial obyczajowy.

 

Kanał TVP 1 - już teraz dostępny online!

 

TVP 1 online to jeden z najbardziej znanych i cieszących się największą popularnością kanała telewizji polskiej. Nastawiony jest on przede wszystkim na rozrywkę, ale również na edukację. Na kanale tym możesz obejrzeć wiele ciekawych i inspirujących filmów, ale zdobędziesz również niezbędne informacje płynące prosto z kraju i całego świata. TVP 1 emituje także różnego rodzaju programy sportowe oraz ważne wydarzenia kulturalne. Na stacji tej znajdą coś w sam raz dla siebie całe rodziny. Dzięki tak dużej różnorodności oferowanych przez ten kanał programów, możesz miło spędzić czas przed ekranem laptopa, tabletu czy nawet smartfona - telewizja online dostępna jest bowiem na wszystkich urządzeniach mobilnych!